Ласкаво запрошуємо

Ми сподіваємося, що Ви знайдете надану на сайті інформацію про наші клініки та наукові дослідження змістовною та захоплюючою. Сайт містить багато унікальних можливостей, таких як можливість завантажити брошури про специфічні дитячі розлади сну, інформацію про індивідуальну психотерапію та групову терапію при специфічних розладах. Також на сайті доступна інформація про важливі результати наших наукових досліджень та книги, які зможуть допомогти Вам покращити розуміння причин розладів сну.      

Наш медичний персонал є  багатокультурним та багатонаціональним. Наш медичний колектив спілкується більш ніж 20-ма різноманітними мовами. Багато з нашого персоналу є  закордонними медичними спеціалістами, працюють в галузі сну багато років та мають надзвичайно високий рівень професіоналізму, що позитивно впливає на якість наших програм.      

Залишається дивним як порівняно небагато відомо про сон та його порушення, і як недавно ця область почала розвиватися. Тож у зв’язку з швидким прогресуванням знань у цій області ми постійно тримати руку на пульсі нових досягнень та знань.   

Однією з наших переваг є публікація  кожного кварталу на нашому сайті газети, де висвітлюються питання дитячого сну та порушень сну у дітей.

Ми сподіваємося, що  ви знайдете представлені на нашому сайті зображення привабливими та заохочуючими. Вони надихані спогадами та мріями, що йдуть з рідних місць людей, що працюють у нас.        

З найкращими побажаннями,
Профессор, д.мед.н. Колін Шапіро,
Кафедра Психіатрії,
Університет Торонто, Канада

НАШЕ КРЕДО

Філософією наших клінік сну та науково-дослідних програм є забезпечення  доброякісного обслуговування людей з різноманітними порушеннями сну та неспання  незалежно від віку. Ми постійно вишукуємо найкращі методики для надання доброякісної медичної допомоги. В першу чергу, ми зосереджуємося безпосередньо на проблемах пацієнта, аніж на клінічному діагнозі. Для вирішення проблем пацієнта ми застосовуємо як клінічний досвід, так і дослідницький підхід.              

Art Show
INSOMNIA SELF MANAGEMENT PROGRAMME
Sleep Scales
Sign Up for Research Study Sleep in Media
See Our Clinic's Video Tour
Art and Sleep
 
© 2010 - 2024 Toronto Sleep Clinics, Ontario Sleep Clinics. All rights reserved.